Kategórie
Výrobcovia

Google Translate:

Facebook:

Tank007 TK737 XM-L T6

Tank007 TK737 XM-L T6
Výrobca: Parat
Kód produktu: Tank007 TK737 XM-L T6
Vernostné body: 0
Dostupnosť: 5
Cena: 34.80 €
Bez DPH: 29.00 €
Tank007 737 XM-L je novinka od firmy Tank, použitá je najmodernejšia LED XM-L T6 s výkonom 400 lúmenov. Výnimočnosť TK737 XM-L spočíva v tom, že je fokusovateľná. Svietidlo má v hlave sférickú šošovku. Otáčaním hlavy možno svetelný kužeľ zúžiť na malý štvorec a tým dosiahnuť vynikajúci ďaleký dosvit, alebo svetelný kužeľ rozšíriť do veľmi širokého, rovnomerne osvetleného kruhu bez ohniska, ktorý je vhodný na osvetlenie širokého priestoru do blízka. 
 
 
 
Svetelný tok : 400 lumenov
Použitá je značková LED XM-L T6 so životnosťou 50 000 h.
Svietidlo má celkom 5 režimov. Nastaviť možno 3 intenzity svetla: 400 lm( 1,5) - 150 lm (6 h) - 20 lm (90 h) a dva blikacie režimy: stroboskop (rýchle blikanie, 13h) a signál SOS.
Elektronika svietidla má pamäť, čiže svietidlo si pamätá režim, v ktorom bolo naposledy vypnuté a po opätovnom zapnutí sa do òho vráti.
K napájaniu je možné použiť 3 ks mikrotužkových batérii (AAA), vhodné sú NiMH akumulátory, alebo 1,5 V lítiové batérie, menej vhodné sú alkalické batérie, pretože na najvyšší výkon vydržia len krátko.
Použiť možno aj 3,7V 18650 Li-ionakumulátor s ktorým sa dosiahne veľmi dlhá doba svietenia.
Vyrobené z leteckého duralu s čiernou povrchovou úpravou Hard Anodized III.
Svietidlo je vode odolné podla IPX6.
Tvrdené sklíčko s antireflexným poťahom.
Vďaka zapustenému vypínaču na konci tela, je možné svietidlo postaviť na rovnú plochu a použiť ako sviečku.
Prevedenie v čiernej farbe.
Hmotnosť : 121g
Rozmery : 11,5 x 2,5
 
 
Balenie:
Svietidlo Tank007 TK737, šnúrka na zápästie, držiak na AAA batérie, nadstavec pre použitie 3,7V 18650 Li-ionakumulátor. Balenie neobsahuje akumulátor!
 
Ovládanie:
Svietidlo sa ovláda spínačom na zadnej časti. Pre rozsvietenie treba spínač domáčknut, potom možno namačkáváním prepínať jednotlivé režimy.
Batérie AAA sa vkladajú do špeciálneho držiaka, pri vkladaní dbajte na správnu polaritu, mínus pól batérie musí byť opretý o pružinu.
Pre použitie Li-ion akumulátora 18650 je potrebné mať naskrutkovaný nadstavec s trubicou na koncovke (svietidlo sa dodáva s už naskrutkovaným nadstavcom), naopak pre použitie držiaka s batériami AAA je nutné nástavec demontovať(hliníkový medzikus na konci tela svietidla odskrutkovať a potom vložiť do tubusu plastový držiak na AAA batérie).
 
UPOZORNENIE: Pred vložením plastového držiaka na AAA batérie do tela baterky je potrebné odmontovať nadstavec s trubicou na koncovke pre použitie Li-ion akumulátora 18650, pretože inak môže dôjsť k poškodeniu plastového držiaka na AAA batérie!
 
 
 
Záruka 2 roky.
 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: