Kategórie
Výrobcovia

Google Translate:

Facebook:

Fenix HP30 900 lumenov Practic Set

Fenix HP30 900 lumenov Practic Set
Fenix HP30 900 lumenov Practic Set Fenix HP30 900 lumenov Practic Set
Výrobca: Fenix
Kód produktu: Fenix HP30 900 lumenov Practic Set
Vernostné body: 0
Dostupnosť: 3
Cena: 137.90 € 126.87 €
Bez DPH: 105.73 €
Použitá LED: Cree XM-L2 LED
Životnosť LED: 50000h
Maximálny výstup LED: 900 lumenov
Dosah svetla: cez 233 metrov 
900 lumenov, cez 233 metrov, 6 rezimov, prakticka sada
 
Parametre:
Použitá LED: Cree XM-L2 LED
Životnosť LED: 50000h
Maximálny výstup LED: 900 lumenov
Dosah svetla: cez 233 metrov 
Vhodné akumulátory/batérie: 2 x 18650 / 4 X CR123
Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo
Počet režimov: 6 Režimov - BURST-180%, 100%, 40%, 13%, 1%, SOS
Pamäť režimov: Áno
Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
Čelovku je možné naklápať v držiaku v rozsahu 60 ° a tým nastaviť požadovaný smer svietenia
Batérie umiestnené v oddelenom puzdre, ktoré je možné umiestniť na opasok, do vrecka či batohu.
Materiál:Vyrobené z odolného plastu a leteckého tvrdeného hliníka typu T6
Celková dĺžka kábla je cca 150 centimetrov.  
Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
Maximálna výdrž svietenia: 3,8hod (max. výkon)  
Maximálna výdrž svietenia: 300hod (min. výkon) 
Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
Vode odolnosť: podľa štandardu IPX-6
Doba svietenia: 3,8hod. (500lm-100% výkon),  12hod. (200lm-40% výkon), 32,7hod. (65lm-13% výkon), 300hod. (4lm-1% výkon)
Rozmery: Celková dĺžka: 6,99cm x 5,59cm x 4,38cm
Váha: 276,5g (vrátane popruhov a nerezového nosiče na opasok, bez batérií) 
 
LED čelovka Fenix HP30 ponúka výkon až 900 lúmenov ( ANSI ) a dosvit 233 metrov. Na napájanie je možné použiť dva vysokokapacitné li- ion akumulátory typu 18650 alebo štyri lítiové CR123A batérie. Batérie sú umiestnené v oddelenom puzdre na dlhom kábli, ktoré možno umiestniť na opasok, do vrecka a alebo batohu. Zvyšuje sa tým komfort nosenia a v zime sú batérie lepšie chránené proti mrazu. Batériové puzdro je vybavené indikátorom kapacity batérií a USB výstupom, takže ho môžete využiť aj ako prenosný zdroj energie na nabíjanie vášho mobilného telefónu alebo GPS navigácie. Výborného výkonu bolo dosiahnuté použitím najnovšej LED Cree XM - L2. Čelovka ponúka celkom 6 režimov výkonu vrátane SOS signálu pre použitie v núdzových situáciách. V najnižšom režime so 4 lm poskytuje výbornú výdrž až 300 hodín ( 12 dní ). Čelovka je napájaná digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách ( pri ich pozvoľnom vybíjaní ). HP30 je obzvlášť vhodná pre bežecké lyžovanie, skialpinizmus, nočné beh, cyklistiku, rybárčenie, speleológiu a ďalšie aktivity.
 
 
Obsah balenia:
Čelovka, čelový popruh, biely difuzér, nerezový nosič pre upevnenie batériového puzdra na opasok, plastové úchytky pre pripnutie kábla k oblečeniu, Xtar WP2 II inteligent rýchlonabíjačka/ záložný zdroj, autoadaptér, sieťový adaptér, 2x 18650 XTAR/ PANASONIC 3100mAh.
 
Ovládanie svietidla:
Čelovku zapnete stlačením hlavného sivého tlačidla , akonáhle je čelovka zapnutá , tak sa režimy svietenia opäť prepínajú stlačením tlačidla . Vypnutie docielite podržaním tlačidla po dobu pol sekundy , SOS režim sa aktivuje podržaním tlačidla po dobu 3 sekúnd . Po vypnutí si čelovka pamätá posledný nastavený stupeň svietenia ( okrem SOS ). Krátkodobý BURST režim 900 lúmenov sa aktivuje stlačením oranžového tlačidla , po uvoľnení tlačidla sa čelovka prepne späť do predchádzajúceho režimu výkonu. Ak je čelovka v základnej neodklopenej polohe, je tlačidlo chránené plastovým výstupkom proti nechcenému zapnutiu ( napríklad pri preprave v batožine ). Po výmene batérií dôkladne dotiahnite uťahovaciu skrutku na batériovom puzdre, aby bola zaistená dobrá vodeodolnosť. Spojenie a rozpojenie konektorov vykonávajte krúživým pohybom , netrhajte ich od seba silou. Stlačením tlačidla na batériovom puzdre sa aktivuje ukazovateľ kapacity batérií ( štyri rozsvietené diódy 80 - 100 % , tri diódy 60 - 80 % , dve diódy 40 - 60 % , jedna dióda 20 - 40 % , jedna blikajúca dióda signalizuje menej než 20 % zostávajúcej kapacity batérií ). Pre aktiváciu USB výstupu podržte tlačidlo na batériovom puzdre stlačené po dobu 3 sekúnd.
 
Ovládanie nabíjačky:
Nabíjačka ma 3 funkcie:
1. - 1A - Nabíjací prúd 1000mA
2. - 0,5A - Nabíjací prúd 500mA
3. - 0 - USB výstup ( Nabíjanie iných zariadení pomocou nabíjačky Xtar WP2 II)    
 
Po vložení vybitého akumulátora do nabíjačky sa rozsvieti signalizačná LED na červeno. Po nabití akumulátora sa zmenní farba signalizačnej LED na zeleno a akumulátor bude automaticky odpojený. Ak chceme nabíjať iné zariadenie pomocou nabíjačky WP2 II vložíme nabitý akumulátor do ľavého kanála a prepneme nabíjačku do polohy 0, na nabíjačke sa automaticky rozsvieti signalizačná LED USB na červeno teraz môžeme pripojiť zariadenie k nabíjačke. Po nabití zariadenia stačí len odpojiť zariadenie a vytiahnuť akumulátor. Nabíjanie iného zariadenia pomocou nabíjačky WP2 II sa automaticky vypne ak poklesne napätie akumulátora pod 2.8V.
 
Upozornenie:
Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :
- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.
- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.
 
 
Záruka 2 roky.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: